Vašich ohlasů si vážíme

10.11.2012 -

"S velkým zájmem jsem četl Vaše stránky. Protože jsem nikdy v životě nikomu nedal žádný úplatek (celý život jsem dělal sám na sebe – i v totalitě s razítkem „svobodné zaměstnání“ v občanském průkazu) a nikdy jsem si od nikoho nic nebral, považuji za správné Vám napsat.

V poslední době jsem v tom hnoji, kde žijeme, narazil na dvě v principu podobné iniciativy, které jsou úžasné a mluví mi z duše. Jedna je ta Vaše a druhá pana Janečka.

Velice Vám fandím a ještě do nedávna jsem nevěřil, že se něco může změnit. Díky lidem jako Vy a dalším  už tento názor přestávám sdílet. Asi lépe než já sledujete dění kolem sebe, ale myslím si, že lidé, kteří mají stejné, nebo podobné cíle a dělají dobré věci by se mohli navzájem podporovat, nebo spolupracovat, aby výsledný efekt byl ještě silnější.

Máte mojí velkou úctu, obdiv a dík za to, co děláte.

S pozdravem

František Heřman"

 

Napsali o nás / aktuality

 

13.4.2012 - Obdržení finančního příspěvku od Fond Otakara Motejla. Této podpory si velice vážíme a velice za ní děkujeme.

 

 

 

 

 

Fond Otakara Motejla podporuje nevládní organizace a občanské iniciativy, které přispívají k vytváření transparentního a nekorupčního prostředí a rozvoji právního státu v České republice.

 

 

Fond Otakara Motejla uděluje granty nevládním organizacím i malým občanským sdružením a iniciativám, které:

  • sledují činnost veřejných institucí a vyvíjejí tlak na zlepšování jejich práce
  • zapojují občany do rozhodovacích procesů
  • prosazují protikorupční opatření
  • brání svobodný přístup k informacím
  • chrání občany v případech, v nichž došlo ke zneužití státní moci

 

 

 

 

10.2.2012 - Lékárna pro radost na přírodní bázi WHCS šíří myšlenku Podnikáme bez korupce i na svých produktech. Za což jim srdečně děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

25.1.2012 - Frma Blue Events, která pořádá kongresy, na svých akcích začíná veřejně prezentovat logo

a myšlenku iniciativy.

 

 

 

 

29.10.2011 - Člen sdružení Podnikáme bez korupce Martin Hausenblas hovořil o svých vizích o bezkorupčním podnikatelském prostředí a mnohém dalším v rozhovoru pro Českou pozici.

 

 

7.10.2011 - Martin Hausenblas vystoupil v pořadu České televize: Hydepark. Sumář z rozhovoru je k dispozici také v Parlamentních listech.

 

 

19.9.2011 - Rozhovor pro ZEN s Lubošem Drobíkem, Magdalenou Souček, Karlem Janečkem a Martinem Hausenblasem

Powered by EasyWeby.cz 2018